ÖZELLİKLERİ

Diji Demi ile Neler Yapabilirim?

Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu tarafından belirlenen konu ve kazanımlarla eşleştirilmiş, ders programları ile uyumlu soru havuzumuzdan yararlanarak deneme sınavları ve testler hazırlayabilirsiniz. Ortaokul öğrencilerimiz için LGS, Lise öğrencilerimiz için YGS (TYT-AYT) sınavlarına hazırlık amaçlı beceri temelli sorulardan bireysel ve okul bazlı oluşturacağınız testler ile başarı durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Sınırsız testler oluşturup video çözüm ve konu anlatımları ile konuları tekrar edip pekiştirebilirsiniz. Özetle ihtiyacınız olan konulardan istediğiniz zorlukta ve miktarda soru çözebilirsiniz.

Toplamda 300 saati aşan Konu Anlatım ve Soru Çözümleri Videoları Detaylı konu anlatım videoları, en deneyimli hocalarına tek tıkla ulaşabilirsiniz. Özel ders niteliğindeki bu videolardan yararlanabilirsiniz. Böylece, sınavlarda çıkabilecek tüm soru tiplerine, konularına ve çözüm yollarını tekrar edebilirsiniz.
Ortaokullar için Diji Demi soru havuzu, Son Viraj yayınları(Off- Road, denemeler, Drift serisi), İşleyen Zeka Yayınları (Yörünge, denemeler, yaprak testler, tüm dersler serisi), Beyin Takımı Yayınları, Mozaik Yayınları ile Liseler için Ders Demi soru havuzu, BES Kurumsal Yayın soru havuzu gibi Türkiye’nin En Güçlü Kitap ve Test Yayıncılarına ait 300.000’den fazla soruya ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin LGS üniversiteye hazırlıkta güçlü yayınevlerinin soru bankaları ve konu anlatımı kitaplarıyla da çalışma ayrıcalığına sahip olacaksınız.

Gerçek Sınav Deneyimi Yaşamak için Türkiye genelinde on binlerce adayın katılımıyla gerçekleştirilen Online Deneme Sınavları ile hedeflerinize ne kadar yaklaştığınızı ölçebilirsiniz. Başarılar Dileriz.